Екстра Цврст Гел за коса LAKME 150мл.

Екстра Цврст Гел за коса LAKME 150мл.

420 MKD
Производител: Lakme
Шифра на производ: LS003
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Ултимативна дефиниција.
Не остава остатоци и лесно се измива.
 
ЦВРСТИНА: 4
ТИП НА КОСА: За сите типови коса
МИРИС: Зелен дрвенест
 
Активни состојки:
Антиоксидантен комплекс од семки од грозје: Природна бариера за заштита на
структурата од штетното дејство на слободните радикали. УВ заштита. Термичка заштита. Заштита на бојата.
Високо технолошки смоли дизајнирани за максимално зацврстување: долготрајност и отпорност на влага 
 
СОВЕТ ЗА СТАЈЛИНГ: Нанесете од гелот на влажна коса и направете бранови со помош на шноли.
По сушењето ќе имате перектни бранови со природен сјај.
 
УПОТРЕБА: Нанесете на влажна коса и обликувајте со прсти.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Тагови: ekstra, cvrst, gel, kosa, oblikuva

За нас

Нашата компанија ја започна својата историја на формирање во време кога пазарот на професионалната козметичка индустрија во нашата земја беше се уште во подем. И со текот на времето го заслужи правото да се смета за еден од лидерите на македонскиот професионален козметички пазар. Сите овие години ние работевме со цел на нашите клиенти да им обезбедиме полесно работење со поголема профитабилност во својот бизнис.

Повеќе..

Контакт

  • +389 (02) 3109 130
  • info@depileve.com.mk

Facebook

Геминис Интернатионал © 2019. UKION SHOPS