Lakme Frizz control шампон 300мл Шампон за дисциплинирање на разлетана и наелектризирана коса ТЕСТ на ефикасност: 68% намалување на разлетаноста.   ПРЕДНОСТИ: ВЕГАН формула БЕЗ Парабени. БЕЗ Минерални масла. БЕЗ Колоранти. БЕЗ сулфати. Хидрира и ја омекнува бунтовната и волуминозна коса. Ја контолира наелектризираноста на права и виткана коса. Дава природно чувство.   Активни Состојки .. Category: lakme  >  LAKME Organic  >  Frizz Control Product #: LTO014 Regular price: 890 ден. 890 Available from: Depileve
Frizz control шампон 300мл

Frizz control шампон 300мл

890 ден.
Производител: Lakme
Шифра на производ: LTO014
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Шампон за дисциплинирање на разлетана и наелектризирана коса

ТЕСТ на ефикасност:

68% намалување на разлетаноста.

 

ПРЕДНОСТИ:

ВЕГАН формула

БЕЗ Парабени.

БЕЗ Минерални масла.

БЕЗ Колоранти.

БЕЗ сулфати.

Хидрира и ја омекнува бунтовната и волуминозна коса.

Ја контолира наелектризираноста на права и виткана коса. Дава природно чувство.


 

Активни Состојки

 • Органско ладно цедено масло од чиа.

Придобивки

 • Делува како заштитен слој.
 • Интензивно вградува повеќе хидратација и сјај во влакното.

Мирис

 • Зен цвет со есенцијално масло од иланг-иланг. Засцврстува и ревитализира.
 • Лесни цветни и сочни овошја кои се мешаат меѓусобно за да креираат момент на задоволство. Свежи, зелени високи ноти комбинирани со топли базични ноти за комплетно чувство на велнес.

Начин на употреба

 • Нанесете на влажна коса.
 • Шампонирајте.
 • Исплакнете.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Тагови: Lakme, Organic, shampon, kosa

За нас

Нашата компанија ја започна својата историја на формирање во време кога пазарот на професионалната козметичка индустрија во нашата земја беше се уште во подем. И со текот на времето го заслужи правото да се смета за еден од лидерите на македонскиот професионален козметички пазар. Сите овие години ние работевме со цел на нашите клиенти да им обезбедиме полесно работење со поголема профитабилност во својот бизнис.

Повеќе..

Контакт

 • +389 (02) 3109 130 +389 (02) 3177 959
 • +389 (076) 344 426
 • info@depileve.com.mk

Facebook

Геминис Интернатионал © 2022. UKION SHOPS