Fresh Feel Fresh Feel шампон Ши путер 750мл. Основна состоја е Ши путерот, која дава сјај и делува против сувост на косата. Ќе ви помогне да ја обновите оштетената коса и прекумерно хемиски третираната, а воедно и длабински ќе ја исчисти. .. Category: Шампони Product #: FF003 Regular price: 135 ден. 135 Available from: Depileve
Fresh Feel шампон Ши путер 750мл.

Fresh Feel шампон Ши путер 750мл.

135 ден.
Производител: Fresh Feel
Шифра на производ: FF003
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Основна состоја е Ши путерот, која дава сјај и делува против сувост на косата. Ќе ви помогне да ја обновите оштетената коса и прекумерно хемиски третираната, а воедно и длабински ќе ја исчисти.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Тагови: shampon, шампон

За нас

Нашата компанија ја започна својата историја на формирање во време кога пазарот на професионалната козметичка индустрија во нашата земја беше се уште во подем. И со текот на времето го заслужи правото да се смета за еден од лидерите на македонскиот професионален козметички пазар. Сите овие години ние работевме со цел на нашите клиенти да им обезбедиме полесно работење со поголема профитабилност во својот бизнис.

Повеќе..

Контакт

  • +389 (02) 3109 130 +389 (02) 3177 959
  • +389 (076) 344 426
  • info@depileve.com.mk

Facebook

Геминис Интернатионал © 2021. UKION SHOPS