Fresh Feel Fresh Feel шампон Ориентални масла 750мл. Ако сакате да ги почувствувате ориенталните тајни на убавината, вметнете го во вашата рутина овој шампон со ориентални масла. Богат и потхранувачки со ревитализирачки активни состојки за нега на косата. Ја подобрува еластичноста и здравјето на косата. Длабински ја заштитува и обновува косата. .. Category: Шампони Product #: FF002 Regular price: 135 ден. 135 Available from: Depileve
Fresh Feel шампон Ориентални масла 750мл.

Fresh Feel шампон Ориентални масла 750мл.

135 ден.
Производител: Fresh Feel
Шифра на производ: FF002
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Ако сакате да ги почувствувате ориенталните тајни на убавината, вметнете го во вашата рутина овој шампон со ориентални масла. Богат и потхранувачки со ревитализирачки активни состојки за нега на косата. Ја подобрува еластичноста и здравјето на косата. Длабински ја заштитува и обновува косата.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Тагови: shampon, шампон

За нас

Нашата компанија ја започна својата историја на формирање во време кога пазарот на професионалната козметичка индустрија во нашата земја беше се уште во подем. И со текот на времето го заслужи правото да се смета за еден од лидерите на македонскиот професионален козметички пазар. Сите овие години ние работевме со цел на нашите клиенти да им обезбедиме полесно работење со поголема профитабилност во својот бизнис.

Повеќе..

Контакт

  • +389 (02) 3109 130 +389 (02) 3177 959
  • +389 (076) 344 426
  • info@depileve.com.mk

Facebook

Геминис Интернатионал © 2021. UKION SHOPS