Depileve Шеа Путер восок (топол) DEPILEVE 100гр./1кг. (гранули) Делотворна кремава структура со шеа путер и средно време на сушење, совршен за најладните месеци (кога кожата е сува, иритирана и испукана). За најдобри резултати, се нанесува во многу тенки слоеви. Убаво мириса. Точката на топење е 46°C Тип на влакно: средни и груби влакна. Тип на кожа: сува. Зони: пазуви, бикини. Пакување во гранули – 1000 гр. .. Category: Депилација  >  Традиционална  >  depileve Product #: 6101/B Regular price: 140 ден. 140 Available from: Depileve
 Шеа Путер восок (топол) DEPILEVE 100гр./1кг. (гранули)
  •  Шеа Путер восок (топол) DEPILEVE 100гр./1кг. (гранули)
  •  Шеа Путер восок (топол) DEPILEVE 100гр./1кг. (гранули)

Шеа Путер восок (топол) DEPILEVE 100гр./1кг. (гранули)

140 ден.
Производител: Depileve
Шифра на производ: 6101/B
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Расположливи опции

* Пакување:

Делотворна кремава структура со шеа путер и средно време на сушење,
совршен за најладните месеци (кога кожата е сува, иритирана и испукана).

За најдобри резултати, се нанесува во многу тенки слоеви.
Убаво мириса. Точката на топење е 46°C

Тип на влакно: средни и груби влакна.
Тип на кожа: сува.
Зони: пазуви, бикини.

Пакување во гранули – 1000 гр.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

За нас

Нашата компанија ја започна својата историја на формирање во време кога пазарот на професионалната козметичка индустрија во нашата земја беше се уште во подем. И со текот на времето го заслужи правото да се смета за еден од лидерите на македонскиот професионален козметички пазар. Сите овие години ние работевме со цел на нашите клиенти да им обезбедиме полесно работење со поголема профитабилност во својот бизнис.

Повеќе..

Контакт

  • +389 (02) 3109 130 +389 (02) 3177 959
  • +389 (076) 344 426
  • info@depileve.com.mk

Facebook

Геминис Интернатионал © 2023. UKION SHOPS