Тример за Отстранување влакна (уши, нос, веѓи) KEPRO 1.5V
  • Тример за Отстранување влакна (уши, нос, веѓи) KEPRO 1.5V
  • Тример за Отстранување влакна (уши, нос, веѓи) KEPRO 1.5V
  • Тример за Отстранување влакна (уши, нос, веѓи) KEPRO 1.5V

Тример за Отстранување влакна (уши, нос, веѓи) KEPRO 1.5V

600 MKD
без ДДВ: 508 MKD
Производител: Kepro
Шифра на производ: КП025
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Идеален за отстранување на несаканите влакна од носот, ушите и веѓите.

​Попрецизен и побезбеден од било какви ножици.

  • ​Прецизни, безопасни сечила за ефикасно шишање и бричење на ситни влакна
  • Лесен, одличен за мажи со брз животен стил што често патуваат
  • Може да се употребува и за отстранување несакани влакна од лицето
  • Безжичен, се напојува на батерија
  • Ергономски, лесен за употреба
  • Долготраен

 

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

За нас

Нашата компанија ја започна својата историја на формирање во време кога пазарот на професионалната козметичка индустрија во нашата земја беше се уште во подем. И со текот на времето го заслужи правото да се смета за еден од лидерите на македонскиот професионален козметички пазар. Сите овие години ние работевме со цел на нашите клиенти да им обезбедиме полесно работење со поголема профитабилност во својот бизнис.

Повеќе..

Контакт

  • info@depileve.com.mk

Facebook

Геминис Интернатионал © 2019. UKION SHOPS