Традиционална

Традиционална

ДЕПИЛЕВЕ создаде и разви методологија на работа

со линија на производи за пред и по депилација, која „обичната“ депилација

ја претвораат во вистински ТРЕТМАН НА КОЖАТА

со идеална хигиена и оптимални резултати.

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Хлорофил во зрна DEPILEVE 1кг. (гранули)
Уживајте во свежината и благопријатното чувство по депилацијата. Подолгото време на сушење, овозмож..
950 ден.
без ДДВ: 805 ден.
Роза восок (топол) DEPILEVE 100гр./1кг. (гранули) Роза восок (топол) DEPILEVE 100гр./1кг. (гранули)
Лесен за нанесување и влечење. Депилирањето со роза восок е пријатна сензација. Се суши додека..
120 ден.
без ДДВ: 102 ден.
 Шеа Путер восок (топол) DEPILEVE 100гр./1кг. (гранули)  Шеа Путер восок (топол) DEPILEVE 100гр./1кг. (гранули)
Делотворна кремава структура со шеа путер и средно време на сушење, совршен за најладните..
120 ден.
без ДДВ: 102 ден.

Распродадено

Распродадено

Златен восок за сите намени (топол) Depileve 400гр
Оригинална формула од чиста борова смола, пчелин восок и ланолин.  Оригинална формула со кре..
480 ден.
без ДДВ: 407 ден.
ЦРВЕН ЧАЈ ВОСОК (ТОПОЛ) DEPILEVE 1КГ
Нова ексклузивна формула со Црвен чај (за освежување на кожата). Зошто црвени..
950 ден.
без ДДВ: 805 ден.
Златен восок за сите намени (топол) Depileve 1кг.
Оригинална формула од чиста борова смола, пчелин восок и ланолин.  Оригинална формула со кре..
950 ден.
без ДДВ: 805 ден.
Хлорофил восок за широки области (топол) Depileve 1кг.
Формула за супериорно влечење на широки области (лесно ги вади и најотпорните влакна)  Тип н..
850 ден.
без ДДВ: 720 ден.

Распродадено

Распродадено

Шпатули за Лице Depileve 100ком.
..
120 ден.
без ДДВ: 102 ден.
РОЗА восок за чувствителна кожа (топол) Depileve 1кг.
Екстрактите од роза допринесуваат за чувство на свежина и чистота и затоа се препорачливи за употреб..
850 ден.
без ДДВ: 720 ден.
Топилка за Топол и Ладен восок Depileve 400гр.
Топилка за восок 400мл. Изработена во Шпанија, согласно со сите Европски нормативи, од самиот про..
3.990 ден.
без ДДВ: 3.381 ден.

За нас

Нашата компанија ја започна својата историја на формирање во време кога пазарот на професионалната козметичка индустрија во нашата земја беше се уште во подем. И со текот на времето го заслужи правото да се смета за еден од лидерите на македонскиот професионален козметички пазар. Сите овие години ние работевме со цел на нашите клиенти да им обезбедиме полесно работење со поголема профитабилност во својот бизнис.

Повеќе..

Контакт

  • +389 (02) 3109 130
  • info@depileve.com.mk

Facebook

Геминис Интернатионал © 2020. UKION SHOPS