Ролон Маслинка Восок Depileve 100гр.

Ролон Маслинка Восок Depileve 100гр.

110 MKD
без ДДВ: 93 MKD
Производител: Depileve
Шифра на производ: 6171
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Поради својствата на маслиновото масло исклучително е погоден за длабинска нега дури
и на најспецифичниот тип на кожа. Се препорачува за сува и исончана кожа.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Тагови: rolon, vosok, maslinka, suva, koza

За нас

Нашата компанија ја започна својата историја на формирање во време кога пазарот на професионалната козметичка индустрија во нашата земја беше се уште во подем. И со текот на времето го заслужи правото да се смета за еден од лидерите на македонскиот професионален козметички пазар. Сите овие години ние работевме со цел на нашите клиенти да им обезбедиме полесно работење со поголема профитабилност во својот бизнис.

Повеќе..

Контакт

  • info@depileve.com.mk

Facebook

Геминис Интернатионал © 2019. UKION SHOPS