Lakme Deep Care шампон 300мл Шампон за обновување на оштетена коса ТЕСТ на ефикасност: 35% поотпорна коса.   ПРЕДНОСТИ: ВЕГАН формула БЕЗ Парабени. БЕЗ Минерални масла. БЕЗ Колоранти. Ги зајакнува внатрешните врски на во влакното. Обновува и длабински потхранува. Ги враќа мекоста и природната влага на косата.     Активни Состојки Фиберхенс - природен производ добиен со екстракц.. Category: lakme  >  LAKME Organic  >  Deep Care Product #: LTO027 Regular price: 790 ден. 790 Available from: Depileve
Deep Care шампон 300мл

Deep Care шампон 300мл

790 ден.
Производител: Lakme
Шифра на производ: LTO027
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Шампон за обновување на оштетена коса

ТЕСТ на ефикасност:

35% поотпорна коса.

 

ПРЕДНОСТИ:

ВЕГАН формула

БЕЗ Парабени.

БЕЗ Минерални масла.

БЕЗ Колоранти.

Ги зајакнува внатрешните врски на во влакното. Обновува и длабински потхранува.

Ги враќа мекоста и природната влага на косата.

 


 

Активни Состојки

 • Фиберхенс - природен производ добиен со екстракција од пченка

Придобивки

 • Ја поправа внатрешната структура и ги обновува оштетените врски.
 • Мека коса лесна за обликување и отпорна на кршење.

Мирис

 • Деликатен цветен мирис со есенцијално масло од гераниум. Антиоксидантен и ресторативен.
 • Мирисни и цветни ноти кои се комбинираат со креативна, деликатна и негувачка арома. Свежата дива лаванда ги засилува нотите од роза и гераниум.

Начин на употреба

 • Нанесете на влажна коса.
 • Шампонирајте.
 • Исплакнете.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Тагови: Lakme, Organic, shampon, kosa

За нас

Нашата компанија ја започна својата историја на формирање во време кога пазарот на професионалната козметичка индустрија во нашата земја беше се уште во подем. И со текот на времето го заслужи правото да се смета за еден од лидерите на македонскиот професионален козметички пазар. Сите овие години ние работевме со цел на нашите клиенти да им обезбедиме полесно работење со поголема профитабилност во својот бизнис.

Повеќе..

Контакт

 • +389 (02) 3109 130 +389 (02) 3177 959
 • +389 (076) 344 426
 • info@depileve.com.mk

Facebook

Геминис Интернатионал © 2022. UKION SHOPS