Lakme Deep Care капки 100мл Серум за обновување на раздвоени врвови ТЕСТ на ефикасност: 35% поотпорна коса.   ПРЕДНОСТИ: ВЕГАН формула БЕЗ Парабени. БЕЗ Минерални масла. БЕЗ Колоранти. Ги обновива и измазнува оштетените врвови. Формира заштитна бариера. Екстра меки на допир и извонреден сјај.   Активни Состојки Органско масло од Етиопиа (богато со Омега-3 и Омега-6 масни кисел.. Category: lakme  >  LAKME Organic  >  Deep Care Product #: LTO032 Regular price: 790 ден. 790 Available from: Depileve
Deep Care капки 100мл

Deep Care капки 100мл

790 ден.
Производител: Lakme
Шифра на производ: LTO032
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Серум за обновување на раздвоени врвови

ТЕСТ на ефикасност:

35% поотпорна коса.

 

ПРЕДНОСТИ:

ВЕГАН формула

БЕЗ Парабени.

БЕЗ Минерални масла.

БЕЗ Колоранти.

Ги обновива и измазнува оштетените врвови.

Формира заштитна бариера.

Екстра меки на допир и извонреден сјај.


 

Активни Состојки

 • Органско масло од Етиопиа (богато со Омега-3 и Омега-6 масни киселини)

Придобивки

 • Длабинско без масно потхранување
 • Зголемена еластичност и сјај со кондиционирачки ефект

Мирис

 • Деликатен цветен мирис со есенцијално масло од гераниум. Антиоксидантен и ресторативен.
 • Мирисни и цветни ноти кои се комбинираат со креативна, деликатна и негувачка арома. Свежата дива лаванда ги засилува нотите од роза и гераниум.

Начин на употреба

 • Нанесете 1-3 капки со дланките по должината и врвовите на сува или влажна коса.
 • Не се плакне.
 • Расчешлајте.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Тагови: Lakme, Organic, serum, kosa

За нас

Нашата компанија ја започна својата историја на формирање во време кога пазарот на професионалната козметичка индустрија во нашата земја беше се уште во подем. И со текот на времето го заслужи правото да се смета за еден од лидерите на македонскиот професионален козметички пазар. Сите овие години ние работевме со цел на нашите клиенти да им обезбедиме полесно работење со поголема профитабилност во својот бизнис.

Повеќе..

Контакт

 • +389 (02) 3109 130 +389 (02) 3177 959
 • +389 (076) 344 426
 • info@depileve.com.mk

Facebook

Геминис Интернатионал © 2021. UKION SHOPS