D'Eyeko TRENDY (тројни) 3001

D'Eyeko TRENDY (тројни) 3001

295 MKD
Производител: D`eyeko
Шифра на производ: DES3001
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:
Нова, трендовска линија на лесни и сензуални трепки. 
Трослојни. Заведи го дур да трепнеш! ​

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Тагови: vestacki, trepki, trendi, nova, linija

За нас

Нашата компанија ја започна својата историја на формирање во време кога пазарот на професионалната козметичка индустрија во нашата земја беше се уште во подем. И со текот на времето го заслужи правото да се смета за еден од лидерите на македонскиот професионален козметички пазар. Сите овие години ние работевме со цел на нашите клиенти да им обезбедиме полесно работење со поголема профитабилност во својот бизнис.

Повеќе..

Контакт

  • +389 (02) 3109 130
  • info@depileve.com.mk

Facebook

Геминис Интернатионал © 2019. UKION SHOPS