Црн сапун од Јаглен Nesti Dante 250гр

Црн сапун од Јаглен Nesti Dante 250гр

350 ден.
Производител: Nesti Dante
Шифра на производ: NDL03
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Црниот сапун е долго чувана тајна на древниот Египет, што се пренесувала со генерации.

Направен со јаглен од лековити африкански растенија: кора од банана, овес и мешунки од какао.

База од шеа путер, за измазнување на ситните брчки. Овој сапун е мелем за кожата, со мирисна нота на јасмин.

НАМЕНА: третман на масна и акнозна кожа, стимулирање на микро-циркулација

и интензивна продукција на нови клетки. 

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Тагови: crn, sapun, jaglen

За нас

Нашата компанија ја започна својата историја на формирање во време кога пазарот на професионалната козметичка индустрија во нашата земја беше се уште во подем. И со текот на времето го заслужи правото да се смета за еден од лидерите на македонскиот професионален козметички пазар. Сите овие години ние работевме со цел на нашите клиенти да им обезбедиме полесно работење со поголема профитабилност во својот бизнис.

Повеќе..

Контакт

  • +389 (02) 3109 130
  • info@depileve.com.mk

Facebook

Геминис Интернатионал © 2020. UKION SHOPS