Depileve Easy Clean - Чистач за восок со портокал DEPILEVE 220мл Ароматизиран со портокал чистач за восок од површини како топилки, работни колички, подови… Просториите по чистењето остануваат со пријатен мирис. Доколку го користите на ткаенини, претходно проверете ја отпорноста на бојата. ДА НЕ СЕ КОРИСТИ ВРЗ КОЖА! .. Category: Депилација  >  Козметика и додатоци Product #: 6208 Regular price: 550 ден. 550 Available from: Depileve
Easy Clean - Чистач за восок со портокал DEPILEVE 220мл

Easy Clean - Чистач за восок со портокал DEPILEVE 220мл

550 ден.
Производител: Depileve
Шифра на производ: 6208
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Ароматизиран со портокал чистач за восок од површини како топилки, работни колички, подови…

Просториите по чистењето остануваат со пријатен мирис.
Доколку го користите на ткаенини, претходно проверете ја отпорноста на бојата.

ДА НЕ СЕ КОРИСТИ ВРЗ КОЖА!

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

Нашата компанија ја започна својата историја на формирање во време кога пазарот на професионалната козметичка индустрија во нашата земја беше се уште во подем. И со текот на времето го заслужи правото да се смета за еден од лидерите на македонскиот професионален козметички пазар. Сите овие години ние работевме со цел на нашите клиенти да им обезбедиме полесно работење со поголема профитабилност во својот бизнис.

Повеќе..

Контакт

  • +389 (02) 3109 130
  • info@depileve.com.mk

Facebook

Геминис Интернатионал © 2020. UKION SHOPS