Philosophia Nesti Dante 250гр
  • Philosophia Nesti Dante 250гр
  • Philosophia Nesti Dante 250гр
  • Philosophia Nesti Dante 250гр
  • Philosophia Nesti Dante 250гр
  • Philosophia Nesti Dante 250гр
  • Philosophia Nesti Dante 250гр

Philosophia Nesti Dante 250гр

240 ден.
Производител: Nesti Dante
Шифра на производ: NDP
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Расположливи опции

* Philosophia - врста :

Нашата љубов кон убавината на природата, се открива во овие природни сапуни. Шест сапуни богати со активни состојки кои ја тонизираат и ја хранат кожата, оставајќи ја мазна и свиленкаста со прозрачен сјај.

 

Philosophia
Ветрец Збогатен со енергетски елементи за тонизирање и потхранување, Вашата кожа ја прави нежна и свиленкаста со неверојатен сјај. Комбинацијата на Хлорофил и Бамбус ќе Ви приуштат освежување и опуштање.
Детокс Збогатен со енергетски елементи за тонизирање и потхранување, Вашата кожа ја прави нежна и свиленкаста со неверојатен сјај. Сапун со 100% кристален азулен дава пријатно чувство на детоксикација. Со додаток на Здравец, Ехинацеа и бел Лотос.
Колаген Збогатен со енергетски елементи за тонирање и потхранување, Вашата кожа ќе ја направат нежна и свиленкаста со неверојатен сјај. Растителен колаген и Женшен ја регенерираат кожата и и даваат мазност.
Крем Збогатен со енергетски елементи за тонирање и потхранување, Вашата кожа ќе ја направат нежна и свиленкаста со неверојатен сјај. Сапун со крем и екстракти од бисер кои Ви пружаат потхранување и избелување.
Лифтинг Збогатен со енергетски елементи за тонирање и потхранување, Вашата кожа ќе ја направат нежна и свиленкаста со неверојатен сјај. Затегнување и прочистување на кожата со екстракти од црешов цвет и витамини А и Е.
Пилинг Збогатен со енергетски елементи за тонирање и потхранување, Вашата кожа ќе ја направат нежна и свиленкаста со неверојатен сјај. Сапун за пилинг на лице и тело. Не ја иритира кожата, туку само нежно ги отстранува мртвите клетки од кожата.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Тагови: bio, sapun, priroden, glicerin, tretman

За нас

Нашата компанија ја започна својата историја на формирање во време кога пазарот на професионалната козметичка индустрија во нашата земја беше се уште во подем. И со текот на времето го заслужи правото да се смета за еден од лидерите на македонскиот професионален козметички пазар. Сите овие години ние работевме со цел на нашите клиенти да им обезбедиме полесно работење со поголема профитабилност во својот бизнис.

Повеќе..

Контакт

  • +389 (02) 3109 130
  • info@depileve.com.mk

Facebook

Геминис Интернатионал © 2020. UKION SHOPS