Подарок СЕТ x 6 сапуни 250гр
  • Подарок СЕТ x 6 сапуни 250гр
  • Подарок СЕТ x 6 сапуни 250гр
  • Подарок СЕТ x 6 сапуни 250гр
  • Подарок СЕТ x 6 сапуни 250гр
  • Подарок СЕТ x 6 сапуни 250гр

Подарок СЕТ x 6 сапуни 250гр

1.150 ден.
Производител: Nesti Dante
Шифра на производ: NDS
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Расположливи опции

* Подарок сетови x 6 сапуни - врста :

Допрете до сетилата на вашите сакани и подарете експлозија на Ароми со 6 различни ароми на најнежен природен сапун.  

Замислете го чувството на толку многу избор во едно единствено пакување! Изненадувањето не може да биде попријатно...

 

Gift Set
Гифт дет Ил Фрутето x 6 Екстра нежени растителни сапуни, создадени од сончевите одбрани фиренциски овоштарници. Збогатени со елементи на овошје.
Гифт сет Долче Вивере x 6 Долче Вивере (Сладок Живот) е линија на сапуни изработена во чест на италијанската убавина и животен стил.
Гифт сет Емоции во Тоскана x 6 Градови на уметноста, манастири, села и фарми, сено, шуми, зелени полиња, пејзажи, кои ја менуваат бојата со годишните времиња, кои поминуваат низ Тоскана.
Гифт сет Романтика x 6 Магијата на цвеќето буди незаборавни моменти во нашиот живот. Симфонија на цветни ноти која создава чиста и емотивна мирисна сензација.
Гифт сет Филозофија x 6 Нашата љубов кон убавината на природата, се открива во овие природни сапуни. Шест сапуни богати со активни состојки кои ја тонизираат и ја хранат кожата, оставајќи ја мазна и свиленкаста со прозрачен сјај.
Гифт сет Фиорентино x 6 Идеален подарок со 6 сапуни од линијата DEI COLLI FIORENTINI, кој ќе ги освои женските срца и ќе ги задоволи сетилата со мирисот на рабудената природа.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Тагови: bio, sapun, priroden, set, gift

За нас

Нашата компанија ја започна својата историја на формирање во време кога пазарот на професионалната козметичка индустрија во нашата земја беше се уште во подем. И со текот на времето го заслужи правото да се смета за еден од лидерите на македонскиот професионален козметички пазар. Сите овие години ние работевме со цел на нашите клиенти да им обезбедиме полесно работење со поголема профитабилност во својот бизнис.

Повеќе..

Контакт

  • +389 (02) 3109 130
  • info@depileve.com.mk

Facebook

Геминис Интернатионал © 2020. UKION SHOPS