Paradiso Tropicale Nesti Dante 250мл
  • Paradiso Tropicale Nesti Dante 250мл
  • Paradiso Tropicale Nesti Dante 250мл
  • Paradiso Tropicale Nesti Dante 250мл

Paradiso Tropicale Nesti Dante 250мл

240 ден.
Производител: Nesti Dante
Шифра на производ: NDTP
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Расположливи опции

* Paradiso Tropicale - врста :

Затворете ги очите и сонувајте, високи палми кои ги декорираат бескрајните бели плажи, лагуни поред шарени корални

гребени и мешавина на егзотични мириси кои ги прочиствуваат мислите. Магија на тропскиот рај.

Paradiso Tropicale
Кокос од Св. Барт и Плумерија Омилениот мирис на планетата. Замислете, сега уште поинтензивен, директно од тропските предели. Одличен за сува кожа.
Тахитски лајм и кора од Мозамби Затворете ги очите и сонувајте, високи палми кои ги декорираат бескрајните бели плажи, лагуни поред шарени корални гребени и мешавина на егзотични мириси кои ги прочиствуваат мислите. Магија на тропскиот рај.
Хавајска Маракуја и Гуава Ја омекнува и длабоко ја хидрира кожата. Ја поттикнува синтезата на кожата и ја одржува млада и активна.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Тагови: bio, sapun, priroden, tropsko, ovosje

За нас

Нашата компанија ја започна својата историја на формирање во време кога пазарот на професионалната козметичка индустрија во нашата земја беше се уште во подем. И со текот на времето го заслужи правото да се смета за еден од лидерите на македонскиот професионален козметички пазар. Сите овие години ние работевме со цел на нашите клиенти да им обезбедиме полесно работење со поголема профитабилност во својот бизнис.

Повеќе..

Контакт

  • +389 (02) 3109 130
  • info@depileve.com.mk

Facebook

Геминис Интернатионал © 2020. UKION SHOPS