Kepro Beard Club POWER CUT 9000 машинка за шишање Beard Club POWER CUT 9000 машинка за шишање .. Category: Мажи  >  Апарати Product #: BC045 Regular price: 5.900 ден. 5.900 Available from: Depileve
Beard Club POWER CUT 9000 машинка за шишање
  • Beard Club POWER CUT 9000 машинка за шишање

Beard Club POWER CUT 9000 машинка за шишање

5.900 ден.
Производител: Kepro
Шифра на производ: BC045
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:
Beard Club POWER CUT 9000 машинка за шишање
</div>
						<div id=

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

За нас

Нашата компанија ја започна својата историја на формирање во време кога пазарот на професионалната козметичка индустрија во нашата земја беше се уште во подем. И со текот на времето го заслужи правото да се смета за еден од лидерите на македонскиот професионален козметички пазар. Сите овие години ние работевме со цел на нашите клиенти да им обезбедиме полесно работење со поголема профитабилност во својот бизнис.

Повеќе..

Контакт

  • +389 (02) 3109 130 +389 (02) 3177 959
  • +389 (076) 344 426
  • info@depileve.com.mk

Facebook

Геминис Интернатионал © 2021. UKION SHOPS